Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

South Bay Lakers - Iowa Wolves Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 11/03 22:00
Country: USA
League: NBA. G-League

Przegl膮d meczu

W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy South Bay Lakers a Iowa Wolves. Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w USA kategorii NBA. G-League i rozpocznie si臋 o 22:00 w dniu 11.03.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu statystyk South Bay Lakers i Iowa Wolves ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1.

11/03/2026

South Bay Lakers

22:00

Iowa Wolves

Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1

Miejsce Zak艂ad

H2H i poprzednie wyniki

W tej chwili South Bay Lakers i Iowa Wolvesgrali ze sob膮 9 razy. 艢rednio South Bay Lakers zdobywa 109 goli na mecz, podczas gdy Iowa Wolves zdobywa 109. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 984-928. South Bay Lakers wygra艂 mecze 7, a Iowa Wolves wygra艂 2. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 w dniu 28.03.25 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem 123:127.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
5
0

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
South Bay Lakers
SBL - %
Iowa Wolves
IOW - %

South Bay Lakers przegl膮d

Po 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, South Bay Lakers wygra艂 9 zwyci臋stw i poni贸s艂 1 pora偶ek. W tych meczach South Bay Lakers zdoby艂 1218 punkt贸w i straci艂 1083 punkt贸w. South Bay Lakers 艣rednio zdobywa 121.8 punkt贸w i traci 108.3 punkt贸w na mecz. To daje 艂膮cznie 230.1 punkt贸w zdobytych i straconych przez klub.

Iowa Wolves przegl膮d

Klub koszykarski Iowa Wolves bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 6 i przegranymi 4. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 1203 punkt贸w i straci艂a 1185. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Iowa Wolves zdoby艂o 120.3 punkt贸w i straci艂o 118.5 punkt贸w. Dlatego Iowa Wolves ma 艣rednio 238.8 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
6. Iowa Wolves
28 16 12 3391:3283
2. South Bay Lakers
27 19 8 3277:3017

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

South Bay Lakers

9 / 10 ostatnich mecz贸w South Bay Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

South Bay Lakers

6 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem South Bay Lakers

Iowa Wolves

4 / 10 ostatnich mecz贸w Iowa Wolves we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Postaw:1x2 - Z1

South Bay Lakers

9 / 10 ostatnich mecz贸w South Bay Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

South Bay Lakers

3 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem South Bay Lakers w 2 kwarcie

Iowa Wolves

4 / 10 ostatnich mecz贸w Iowa Wolves we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1

South Bay Lakers

9 / 10 ostatnich mecz贸w South Bay Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

South Bay Lakers

3 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem South Bay Lakers w 3 kwarcie

Iowa Wolves

4 / 10 ostatnich mecz贸w Iowa Wolves we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1

South Bay Lakers

9 / 10 ostatnich mecz贸w South Bay Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

South Bay Lakers

3 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem South Bay Lakers w 4 kwarcie

Iowa Wolves

4 / 10 ostatnich mecz贸w Iowa Wolves we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1

South Bay Lakers

9 / 10 ostatnich mecz贸w South Bay Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

South Bay Lakers

3 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem South Bay Lakers w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1

South Bay Lakers

1 / 10 ostatnich mecz贸w South Bay Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Iowa Wolves

6 / 10 ostatnich mecz贸w Iowa Wolves we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Iowa Wolves

5 / 9 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Iowa Wolves w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2